Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарське крісло Monaco
Виробництво : Україна
Особливості:
Перукарське крісло Monaco - надійна модель на гідравлічному підйомнику з блокуванням обертання. Крісло має металевий каркас і має латексну основу, завдяки чому крісло прослужить багато років і не просяде.
Підстава пятилучие поліроване металеве з дюраллюминия або диск. Оббивкою служить високоякісна екокожа.
Колір: чорний;
Розмір упакованого виробу 66х67х62 див.
Вага 25 кг
Разом з цим кріслом Ви можете придбати перукарню мийку Monaco .
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості | Блокування обертання крісла, Ножна педаль, Наявність підлокітників |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 410 мм |
| Ширина крісла | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір бази крісла | хромований |
| Тип підйомного механізму крісла | гідравлічний |
- Ціна: Ціну уточнюйте













