Манікюрний стіл Paris

Манікюрний стіл Paris
Виробництво : VELMI
Особливості:
Оригінальний манікюрний стіл на коліщатках VIP ― класу, у виготовленні якого використовуються тільки високоякісні матеріали і комплектуючі.
Призначений для проведення процедур манікюру в салонах краси.
У кожній тумбочці розташовані з 3 висувних ящика , в яких можна розмістити всі необхідні витратні матеріали для манікюру і манікюрний інструмент.
Дуже широка колірна гамма.
Дивитися кольору ДСП
Дивитися кольору з ДСП EGGER
Глянсове ДСП EGGER : матеріал покриття стійкий до механічних пошкоджень і подряпин, а також мікротріщин, не схильний до стирання. Цей матеріал практично ідеально підходить для застосування його в обробці фасадів і в якості каркасної основи. Радує око і колірна палітра, яка регулярно оновлюється, поповнюючись актуальними, свіжими, соковитими і модними відтінками. Ось чому ДСП глянсове стало в останньому році улюбленим матеріалом багатьох дизайнерів, які професійно займаються створенням першокласних інтер'єрів у різних стилях, а також низкою відомих авторських проектів.
Габаритні розміри : 148 x 56 x 79 cm
Возможно изготовление по размерам клиента.
При изготовлении используется кромка противоударная ПВХ.
― телескопические направляющие в ящиках;
- хромированная ножка;
- прорезиненные колесики;
- хромированные ручки премиум-класса (фурнитура);
Изготавливается под заказ, срок 14 ― 20 рабочих дней.
Вытяжка не входит в стоимость, но можно заказать дополнительно.
Гарантия 12 месяцев
По желанию клиента маникюрный стол может укомплектовываться:
- вытяжкой
- розетками
- валиком (размер 11 ― 40 см)
Також з цим столом можна придбати стелаж для лаків
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Коліщата |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1480 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип манікюрного столу | Двотумбовий |
| Кількість полиць | 0 шт. |
| Матеріал | ДСП |
| Стан | Новий |
| Матеріал опори | Ламінована ДСП |
- Ціна: 17 277 ₴




Відправка з 09 червня 2026
