Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик майстра Viva
Виробництво : Китай
Особливості:
Стільчик майстра Viva з першого погляду підкорює своїми м'якими лініями.
Анатомічна форма забезпечить комфорт протягом усього дня.
Зручне регулювання висоти.
На підставі хромована база пятилучье на маневрених коліщатках з захистом підлогового покриття.
Оббивкою стільця служить високоякісний, зносостійкий замінник шкіри.
- ширина сидіння 51 см
- глибина сидіння 41 см
- висота спинки 41 см
- регулювання висоти 40 см - 55 см
Колір оббивки: білий, рожевий, сірий, чорний.
Колекція стільців Viva також представлена в велюре з різними варіантами підстави (хром та позолота).
Гарантія 12 місяців
Строк поставки 5-7 днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Глибина сидіння | 410 мм |
| Ширина сидіння | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка стільчиків | штучна шкіра |
| Форма стільчика | квадратна |
| Колір бази стільця | Хром |
- Ціна: Ціну уточнюйте













