Складаний масажний стіл MIA
Виробництво: ART OF CHOICE, Україна
Особливості:
Масажний стіл MIA ідеально підходить для фахівців-початківців, практикуючих фахівців, а також домашніх або інших користувачів з обмеженим бюджетом і має дуже привабливу вартість.
MIA ― це не просто предмет вигідної угоди, це міцний, надійний, портативний масажний стіл, який постачається в комплекті з усіма аксесуарами, які вам необхідні.
Відмінною особливістю столу MIA є заокруглені кути. Відсутність прямих кутів забезпечує фахівцю комфортне безперешкодне переміщення навколо столу, а також збільшує «термін життя» масажного столу, особливо при дуже інтенсивному його використанні.
Рамна конструкція столу виготовлена з високоякісного бука твердих порід для забезпечення необхідної міцності.
Дерево розкрите захисним шаром лаку, який надає дереву красивий зовнішній вигляд і оберігає його від впливу вологи.
Подвійний замок ніжок забезпечує додаткову стійкість та безпеку.
Стіл MIA також як і інші моделі портативних масажних столів торгової марки ART OF CHOICE оснащений системою швидкого складання та розкладання, яка дозволяє приводити стіл у робочий стан і назад протягом декількох секунд.
Оббивка зроблена з високоякісної PVC-шкіри високої міцності та еластичності, стійкої до впливу вологи та олій.
З внутрішньої сторони столу всі елементи кріплення закриті декоративною стрічкою, що надає виробу привабливий естетичний вигляд також і з внутрішньої сторони. Це так звана «прихована естетика», яка відіграє важливу роль при розкладанні або складанні столу в присутності клієнта.
М'який шар виготовлений із пінополіуретану. Його дрібної структури забезпечує хорошу м'якість, еластичність і пружність. Він безпечний та гігієнічний, стійкий до впливу шкідливих мікроорганізмів; не схильний до гниття, тому що має вологостійкість і герметичність.
Переваги столу TEO:
- чудове придбання за невисокою ціною;
- заокруглені кути, що дозволяють комфортне безперешкодне переміщення фахівця навколо столу і суттєво збільшують «термін життя» столу;
- використання високоякісного бука твердих порід для рамної конструкції столу;
- використання дрібнокомірчастого пінополіуретану високої щільності для кращого комфорту ваших клієнтів;
- використання високоякісної PVC-шкіри (олія та водонепроникної);
- зручна система складання та розкладання для приведення столу в робочу готовність за лічені секунди;
- подвійний замок ніжок для забезпечення стійкості та міцності;
- зручне регулювання столу по висоті;
- наявність в комплекті столу всіх необхідних аксесуарів (регульованого підголовника, підвісної опори для рук, бічних опор для рук, сумки для транспортування та зберігання столу), що надаються безкоштовно;
- прихована естетика (приховані елементи кріплення з внутрішньої сторони столу);
- зручні клямки для надійної фіксації столу у складеному стані;
- наявність вбудованого отвору для обличчя з м'якою вставкою, що дозволяє
використовувати стіл без додаткового підголівника.
Ідеально підходить для:
- початківців;
- практикуючих фахівців, які бажають заощадити свої кошти;
- клієнтів, які бажають мати вдома (або в будь-якому іншому місці) портативний масажний стіл за невисокою ціною;
- використання у косметологічних кабінетах, СПА – салонах, салонах краси, масажних зонах фітнес-центрів та тренажерних залів.
Технічні характеристики:
- довжина (без підголівника) – 185 см;
- ширина (без бічних опор для рук) – 70 см;
- висота – від 61 до 87 см;
- товщина м'якої частини - 4 см;
- маса – 15,3 кг;
- робоче навантаження на стіл – 250 кг;
Комплектація:
- регульований підголівник;
- подушка для обличчя;
- підвісна люлька для рук;
- бічні опори для рук;
- чохол для транспортування та зберігання столу.
Колір: бежевий, чорний
Так само з цим столом, Ви можете придбати валики та напівваліки для масажу цього виробника.
Терміни виготовлення 3 робочих дні
Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ART OF CHOICE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 250 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Обивний матеріал столу | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Підголовник | Регульований, Знімний |
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Товщина подушки робочої поверхні | 40 мм |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.3 кг |
| Довжина столу | 1850 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 870 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 610 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Полиця-гамак для рук, Можливість регулювання висоти столу |
- Ціна: 14 999 ₴








