Масажний стіл-SIMPLEX
Виробництво : Україна
Дана модель масажного столу придбала популярність не тільки завдяки своїй ціні, але і тому, що вага масажного столу всього 15 кг!
Від якості масажного столу багато в чому залежить позитивний ефект процедури масажу.
Зручність у використанні, комфорт пацієнта і надійність конструкції – головні вимоги до масажного столу.
Кращим варіантом для приватних масажистів і людей, які запрошують на будинок терапевтів, є розкладний масажний стіл.
Його легко розбирати і складати, він займає мало місця і його легко перевозити.
Комплектація: стіл, чохол для перенесення
Технічні характеристики:
| Матеріал конструкції: | алюміній |
| Ширина: | 65 см |
| Довжина: | 180 см |
| Висота: | 68 см |
| Товщина підстави: | 4 см |
| Загальна вага конструкції: | 15 кг |
| Максимальне навантаження: | 200 кг |
| Габарити валізи (у складеному стані): |
90х65х12 з |
Із цим столом Ви також можете придбати валики і подушки для масажу.
Виготовляється під замовлення. Термін виготовлення 14 днів.
Широка колірна гамма.
Гарантія 36 місяців. Післягарантійне обслуговування

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 200 кг |
| Матеріал конструкції столу | Алюміній |
| Обивний матеріал столу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підголовник | Не передбачений |
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
- Ціна: 7 065 ₴








Відправка з 04 червня 2026

