Сухожар ГП-40 Mizma
Виробництво: Україна
Особливості:
Сухожар ГП-40 Mizma призначений для термічної обробки інструментів з допомогою сухого гарячого повітря температурою до 200 градусів Цельсія. Стерилізатор підходить для обробки медичних, манікюрних, педикюрних, косметологічних інструментів і насадок, скляного посуду.
Прилад простий в управлінні, всі процеси роботи стерилізатора максимально автоматизовані.
Внутрішній блок і завантажувальні лотки виконані з жароміцної нержавіючої сталі. В комплект сухожара входять 4 знімних завантажувальних лотка для зберігання і стерилізації інструментів. Дозволяє стерилізувати відразу 12 крафт пакетів або 4,5 кг інструментів без пакету.
Двигун високої якості дозволяє створювати в камері оптимальну примусову циркуляцію гарячого повітря. Камера оснащена якісною термоізоляцією. На панелі управління відображається поточна температура, основні етапи циклу і час. При перевищенні температурного режиму спрацьовує блокування і відключення приладу в аварійному режимі.
Технічні характеристики:
- Об'єм камери: 40 літрів;
- Час нагрівання до t стерилиации: 25+ (-)5;
- Розмір камери: 28 х 47 х 30.5 см (ш*в*г);
- Розмір стерилізатора: 58.5 х 52.5 х 47.5 см (в*ш*г);
- Підтримувані режими роботи, град. С/хв: режим 1 - 85/30; режим 2 - 120/45; режим 3 - 160/150; режим 4 - 180/60; режим 5 - 50...200;
- Відхилення температури за обсягом стерилізаційної камери, град.С: + (-) 3;
- 5 режимів роботи;
- 4 завантажувальних лотка;
- Потужність: 1,5 кВатт;
- Середній термін служби стерилізатора 8 років.
Надається повний пакет документів
Створіть повноцінний стерилізаційний блок. Для зручного розміщення сухожара і додаткового обладнання рекомендуємо використовувати спеціальну підставку. Вона ідеально підходить за розміром, оснащена регульованими ніжками та додатковою полицею для ультразвукових ванн і контейнерів.
Гарантія 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стерилізатор |
| Вид стерилізації | Термічна |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний, Перукарський, Медицинский |
| Сфера застосування | Професійний |
| Режими роботи | Стерилізація, Дезінфекція |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Стерилизуемый матеріал | Метал, Скло |
| Матеріал виготовлення корпусу | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Дисплей, Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | МИЗМА |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 525 мм |
| Ширина корпусу | 475 мм |
| Вага | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 40000 |
| Тип обладнання | Стерилізатор |
| Об'єм камери/місткість, л (діапазони) | 20-40 л |
| Максимальна робоча температура, град. | 200 |
| Потужність | 1500 |
| Висота корпусу | 585 см |
| Місткість крафт-пакетів, шт. | 11+ |
| Кількість полиць/лотків (шт.) | 4+ |
- Ціна: 19 800 ₴













