Манікюрний стіл Queen 8

Манікюрний стіл Queen 8
Виробник: Velmi
Особливості:
Манікюрний стіл Queen 8 з колекції Queen - стильне обладнання, яке підкреслить статус салону краси.
Стіл виконаний з високоякісних матеріалів. Матеріалом виготовлення служить ДСП. Елементи столу виконані в каретной стяжці з декором (гудзики або стрази).
Стіл з 3 висувними ящиками з телескопічними направляючими, верхня полиця висувна
Для грамотної організації робочого простору рекомендуємо функціональний монтаж розеток і вбудовану витяжку
Технічні характеристики:
- матеріал виготовлення: ДСП;
- торці покриті протиударною кромкою ПВХ;
- телескопічні направляючі;
Габарити:
- Ширина: 120 см;
- Висота: 80 см;
- Глибина: 60 см;
Дивитися палітру турецького кожзам
Додатково з цим манікюрним столом Ви можете замовити:
- витяжка;
- розетки;
- валик;
Ви можете замовити додаткові елементи цієї колекції для створення кабінету "під ключ" (манікюрні столи, педикюрні крісла, крісла клієнта, пуфи для майстра, тумби для експрес манікюру і т. д)
Гарантія 12 місяців.
Виготовляється під замовлення.
Термін виконання 10 - 14 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | Без розеток |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Матеріал опори | Ламінована ДСП |
- Ціна: 13 054 ₴











Відправка з 14 травня 2026
