Складаний стілець для візажу Apolo 7 brown

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний стілець для візажу Apolo 7 brown
Виробництво: Україна
Особливості:
Складаний стілець для візажу Apolo brown — мобільний, компактний і легкий стілець.
Модель разработана украинскими производителями. Кресло подходит для визажистов на выездах, гримерок, салонов красоты, киностудий, домашнего и рабочего интерьера.
Материал каркаса — дерево.
Материал сидения — высокопрочная хлопчатобумажная ткань.
Стул выдерживает нагрузку до 150 кг.
Характеристики:
- Изготовлен из массива ясеня — 100% натуральный материал;
- Материал изготовления спинки и сиденья - высокопрочная хлопчатобумажная ткань;
- Предусмотрена возможность смены материала;
- Складывающаяся конструкция обеспечит удобное перемещение;
- Стілець оснащений довгою підніжкою, на якій із зручністю можна розташувати ноги;
- Максимальна вага користувача: 100 кг;
- Вага стільця: 8 кг;
- Колір каркаса: корчневый;
- Колір оббивки: чорний;
Розміри:
- Висота: 1140 мм
- Висота до рівня сидіння: 730 мм;
- Ширина з підлокітниками: 610 мм;
- Глибина: 400 мм;
- Ширина сидіння: 550 мм;
- Глибина сидіння: 400 мм;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База стільця | стандартна (4 ніжки) |
| Особливості | Комплектація підніжкою, Наявність підлокітників, Наявність спинки |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 730 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 730 мм |
| Глибина сидіння | 400 мм |
| Ширина сидіння | 550 мм |
| Ширина стільця | 610 мм |
- Ціна: 4 940 ₴










Відправка з 25 травня 2026

