Перукарське робоче місце Noire

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарське робоче місце Noire
Виробництво: VELMI
Особливості:
Класичне, комфортне одностороннє двомісне робоче місце перукаря.
Каркас може бути виконаний з подвійного ДСП або подвійного ДСП EGGER (32мм).
Робоче полотно виготовлене із спеціального загартованого скла.
Торці покриті кромкою ПВХ.
Дзеркало кріпиться до стіни за допомогою дюбелів.
Габарити: 220 х 170 х 35.
Виготовлення під замовлення .
Термін виготовлення 10-14 днів.
Гарантія 12 місяців
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість робочих місць | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова, настінна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Стільниця | ДСП, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
- Ціна: 15 638 ₴




Відправка з 09 червня 2026
