Перукарська мийка Garson One

Перукарська мийка Garson One
Виробництво: Україна
Особливості:
Кожен клієнт, відвідуючи салон або перукарню, хотів би отримати максимум комфорту при проведенні процесу миття голови.
Garson One забезпечить зручністю кожного клієнта. Просторе сидіння комфортно розташує клієнтів різної комплекції.
Підстава миття виконана з металу.
Глибока керамічна раковина оснащена похилим механізмом і комплектом професійної сантехніки, висновок якої можна зробити і підлогу, і в стіну.
Оббивка крісла мийки виготовлена з високоякісного шкірозамінника, оброблених спеціальним складом, стійким до дій різних хімічних препаратів.
Колір крісла можна замовити з широкої колірної гами шкірозамінника.
Дивитися колірну палітру кожзамом
Колір корпусу – чорний;
Виготовляємо з польських комплектуючих. У комплектацію входить набір сантехніки.
Італійська сантехніка + 45
Ціна мийки залежить від вибору кераміки:
З керамікою Гарсон (біла) виробництво Україна;
З керамікою Нью Йорк (біла, чорна) виробництво Китай;
З керамікою Ніагара (біла, чорна) виробництво Польща;
З керамікою Космо (біла, чорна) виробництво Італія;
З керамікою Європа (біла, чорна);
Гарантія 12 місяців. Післягарантійне обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Бічне |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 125 см |
| Ширина мийки перукарні | 63 см |
| Висота перукарської мийки | 96 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Заднє, Нижнє, Бічне |
| Кераміка | Кераміка New york (біла/чорна) |
- Ціна: 24 793 ₴



Відправка з 05 травня 2026

