Перукарська мийка Milan

Перукарська мийка Milan
Виробництво: Velmi
Особливості:
Перукарська мийка Milan - професійне обладнання, відрізняється ергономічністю і першокласним стилем. Така модель бездоганно підкреслить інтер'єр сучасного салону краси і подарує комфорт Вашим клієнтам.
Широке крісло мийки Milan, виконано з зносостійкої екошкіра декорована гудзиками. Станина виготовлена з фанери, яка стійка до попадання вологи і температурних змін. Використовуються польські комплектуючі.
Перукарська мийка Milan - це гарант якості і надійності для Вашого салону краси.
Габарити:
- Ширина - 75 см;
- Глибина - 120 см;
- Висота - 96 см;
Ціна мийки залежить від вибору кераміки.
Мийка комплектується сантехнікою китайського виробництва.
Сантехніка Італія з доплатою.
Виготовимо будь-якому кольорі, у нас великий вибір шкірзамінника.
Дивитися колірну палітру кожзамом
Гарантія 12 місяців та післягарантійне обслуговування. Сервісний центр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Бічне |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 120 см |
| Ширина мийки перукарні | 75 см |
| Висота перукарської мийки | 96 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Заднє, Нижнє, Бічне |
| Кераміка | Кераміка New york (біла/чорна) |
- Ціна: 24 784 ₴














Відправка з 14 травня 2026
