Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарське крісло Barber Marcus
Виробництво: Польща
Особливості:
Перукарське крісло Barber Marcus - оснащення, яке не залишиться без уваги в сучасному салоні. Такий barber відрізняється елегантним стилем і високою якістю.
Крісло виконане з зносостійкої екошкіра, а підставою служить металевий диск. Barber регулюється по висоті за допомогою гідравлічного підйомника. Регульований рівень нахилу спинки. Представлений барбер подарує неймовірний комфорт як клієнтам, так і майстрові.
Технічні характеристики:
- Підлокітники з хромованої сталі, боки сидіння виконані з пластику
- Сталева хромована дискова база
- Підніжка прогумована
- Регулювання кута нахилу спинки сидіння
Габарити:
- Внутрішня ширина сидіння - 51 см.
- Глибина внутрішнього сидіння - 49 см.
- Мінімальна висота сидіння - 58 см.
- Висота сидіння максимальна - 72 см.
- Внутрішня ширина спинки - 48 см.
- Внутрішня висота спинки - 49 см.
- Ширина підніжки - 29 см.
- Глибина підніжки - 37 см.
- Діаметр основи - 64 см.
- Висота (діапазон регулювання) +/- 14 см.
- Підголовник (діапазон регулювання висоти) +/- 16 см.
Колір: чорний
Гарантія 12 місяців
Доставка 10-14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Підголовник, Блокування обертання крісла, Підставка для ніг, Ножна педаль |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 510 мм |
| Глибина крісла | 490 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 580 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 720 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: 22 880 ₴








