Столик для експрес-манікюру Queen

Столик для експрес-манікюру Queen
Виробництво: Velmi
Особливості:
Столик для експрес-манікюру з колекції Queen - незамінний помічник, який відрізняється практичністю і функціональністю. Чудово справляється зі своїми прямими обов'язками а так само зручно розмістить чашечку ароматної кави для Ваших клієнтів.
Представлена модель оснащена мобільними колеса для зручного переміщення та ящиком для зберігання необхідних матеріалів. За Вашим бажанням можемо виготовити столик в будь-якому кольорі ДСП.
Габарити:
- ширина: 50 см;
- висота: 75 см;
- глибина: 40 см;
Ви можете замовити додаткові елементи цієї колекції для створення кабінету "під ключ" (манікюрні столи, педикюрні крісла, крісла клієнта, пуфи для майстра, тумби для експрес манікюру і т. д)
Гарантія 12 місяців
Термін виготовлення 10-14 робочих днів
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 607 ₴










Відправка з 09 червня 2026
