Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічна візок 3121
Виробництво: Китай
Особливості:
Косметологічна візок 3121 - це втілення лаконічного дизайну і практичності. Каркас візка виконаний з метала, а підставою служать прогумовані коліщата, для комфортного переміщення.
Візок оснащена трьома поличками, які призначені для зберігання косметологічного обладнання, також в наявності металеве кільце-тримач для скляної чаші.
Технічні характеристики:
- три полиці з скла;
- каркас металевий;
- металеве кільце-тримач для скляної чаші;
- можливість кріпити лампу-лупу струбциною до каркаса візка;
- металеві прогумовані коліщата з пластиковим кожухом.
Габаритні розміри:
- внутрішні розміри полиць 38*28 см;
- зовнішній розмір (з каркасом) 43*34 см;
- висота між полицями — 29 см;
- висота візка — 80 см;
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Полиця | 3 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | гума, метал, пластик |
| Полиці | скло |
- Ціна: Ціну уточнюйте










