Ресепшн Astra

Ресепшн Astra
Виробництво: VELMI
Особливості:
Всі чудово знають, що перше враження – найсильніше. Завдання ресепшена полягає не тільки в наданні максимуму інформації про роботу салону, але і формування думки про нього, тони подальших відносин з клієнтами та потенційними співробітниками.
До того ж стійка адміністратора – знатний довгожитель. Будучи візитною карткою компанії, вона буде ще довго подорожувати з вами по хвилях бізнесу, тому постарайтеся зробити її максимально ефективною, надійною та зручною!
Особливості:
Дизайнерська стійка адміністратора відрізняється чудовою якістю, високою безпекою і екологічністю матеріалів.
Дана колекція виготовляється вітчизняним виробником, що сприятливим чином позначається на ціні.
Габаритні розміри: 140 см - 105 см - 60 см
- шкірозамінник
- поліуретан
- прошивка гудзиками
- телескопічні направляючі
- кромка ПВХ
Стійка адміністратора прорахована з матеріалом ДСП
Дивитися кольору ДСП
Дивитися варіанти оббивки
Глянсове ДСП EGGER : матеріал покриття стійкий до механічних пошкоджень і подряпин, а також мікротріщин, не схильний до стирання.
Цей матеріал практично ідеально підходить для застосування його в обробці фасадів і в якості каркасної основи.
Радує око і колірна палітра, яка регулярно оновлюється, поповнюючись актуальними, свіжими, соковитими і модними відтінками.
Ось чому ДСП глянсове стало улюбленим матеріалом багатьох дизайнерів, які професійно займаються створенням першокласних інтер'єрів у різних стилях, а також низкою відомих авторських проектів.
Гарантія 12 місяців
Під замовлення. Термін виготовлення 10 днів.
Можемо виготовити за Вашими розмірами.


Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висота стійки | 1100 мм |
| Глибина стійки | 450 мм |
| Довжина стійки | 1050 мм |
| Тип | Стійка стандартна |
| Матеріал | ДСП |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Верхня полиця стійки | ламінована ДСП |
| Зовнішня сторона стійки (фасадна частина) | штучна шкіра |
| Корпус | ламінована ДСП |
- Ціна: 15 215 ₴










Відправка з 13 травня 2026
