Масажний стіл PREMIERE
Виробництво: New Tec, Китай
Особливості:
Зручний і практичний дерев'яний стіл PREMIERE чудово підійде для використання в салонах краси і здоров'я.
Призначення:
- для здійснення масажних процедур;
- косметичних SPA-процедур;
- популярний в кабінетах косметологи, масажних відділах тренажерних залах, салони пірсингу.
Матеріали виготовлення високої якості, що гарантує тривалу експлуатацію виробу. Рама конструкції виготовлена з бука твердих порід. Ніжки з бука, а верхній шар покритий водорозчинним лаком. Покриття столу виготовлено з масло — та вологостійкого PU товщиною 0,8 мм. амортизаційний Шар складається із пінополіуретана високої щільності.
- Стіл має товщину 6 мм, не хитається і не скрипить.
- Закривається спеціальною подушкою, має овальною формою.
- На ніжках є подвійні болти, призначені для регулювання висоти, забезпечуючи безпеку при проведенні процедур.
- Прогумовані сталеві троси і захист для підлоги на ніжках.
- Зручні підлокітники з металевими направляючими.
- Міцна тришарова ручка для зручного транспортування столу, виконана з PVC;
- Анатомічне поглиблення для обличчя робить процес масажу ще більш комфортним.
- Рівень стиснення замку регулюється.
- Підголовник регулюється в 2 площинах.
Характеристики столу PREMIERE:
- довжина столу – 185 см, ширина – 70 см, висота – від 62 до 87 см;
- висота змінюється в 9 положеннях з кроком 3,2 см;
- подушка з багатошаровою системою піни в 4 см;
- довжина підголівника становить 28 см, ширина – 11 см;
- поличка для рук з підголовником – 42 см (довжина) і 21 см (ширина);
- виріз для особи довжина 21 см, ширина верхньої частини – 11 см, нижній – 6 см;
- маса – 14 кг;
- динамічне завантаження – 250 кг.
Комплектація:
- знімний підголовник,
- поличка для рук,
- бічні підлокітники,
- сумка для перенесення та зберігання.
Кольори оббивки: світло-бежевий, коричневий, фіолетовий.
Гарантія на стіл, підголовник 24 місяці (на оббивку столу гарантія не поширюється).
Складні столи мають марку CE, виробництво сертифіковане по системі якості ISO 9001.
На складні столи є санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України.
Надається санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEWTEC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 250 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Обивний матеріал столу | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Особливості | Полиця-гамак для рук |
| Підголовник | Знімний |
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Довжина столу | 1850 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 870 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 620 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
- Ціна: 5 250 ₴













