Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стульчик мастера 886
Производство: Китай
Особенности:
- широкая и удобная спинка;
- мягкое, широкое и удобное сидение;
- покрытие — ПВХ, пенный наполнитель;
- основа - хромированное пятилучье;
- кольцо для ног;
- полиуретановые колеса;
- вращение на 360°;
- максимальная нагрузка 120 кг;
Розміри:
- Ширина сидіння: 46 см;
- Глибина сидіння: 36 см;
- Висота спинки: 35 см;
- Ширина спинки: 45 см;
- Висота від сидіння до підлоги: 36-50 см;
Колір : бежевий, білий, чорний.
Гарантія на пневмоподъемник 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Комплектація підніжкою, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 500 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 360 мм |
| Глибина сидіння | 360 мм |
| Ширина сидіння | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка стільчиків | штучна шкіра |
| Форма стільчика | анатомічна |
| Колір бази стільця | Хром |
- Ціна: 3 890 ₴








