Перукарське робоче місце Саба
цвет любой

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарське робоче місце "Саба"
Виробництво:
Україна
Класичне робоче місце перукаря з двосторонніми місткими тумбами і просторою стільницею.
Така конфігурація дозволяє утримувати в порядку робочий стіл, при цьому розміщуючи велику кількість інструментів і аксесуарів.
Висувні ящики укомплектовані якісною фурнітурою. Телескопічні направляючі повного висунення.
Протиударна кромка.
Широка кольорова гама ДСП
Виготовляється під замовлення протягом 2-3 тижнів.
Можливе виготовлення за Вашими розмірами
Розміри:
- Висота 200 см;
- Ширина 100 см;
- Глибина 40 см.
Гарантія 12 місяців
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підставка для ніг | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Тумба | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус робочого місця | дсп |
- Ціна: 12 493 ₴

Відправка з 09 червня 2026
