Складаний масажний стіл Aspect

Складаний масажний стіл ASPECT
Виробництво: New Tec, Китай
Даний стіл використовується в масажних салонах, косметологічних кабінетах, фітнес і тренажерних залах, для проведення різних косметологічних, спа процедур. Для виготовлення основної конструкції масажного столу використовується якісний, твердопородный бук, для 0.8 міліметрового покриття використовується PVC, ніжки зроблений з бука покритого шаром лаку і амортизаційний шар зроблений з високоякісного пінополіуретану.
Особливості масажного столу:
- 6 міліметровий шар фанери;
- Стіл досить стійкий, не скрипить;
- Наявність великого овального вирізу для особи;
- Наявність на ніжках подвійних болтів, завдяки яким регулюється висота;
- На ніжках встановлена спеціальна захист;
- Наявність дуже зручних підлокітників;
- Наявність зручних ручок для транспортування столика;
- Наявність спеціальної подушки для підголівника;
- Наявність гвинта, завдяки яким регулюється рівень стислості замку;
- Наявність регульованої полички для рук.
В комплект входять:
· Масажний стіл;
· Транспортна сумка;
· Поличка для рук;
· Підлокітники;
· Підголівник із спеціальною подушкою.
Технічні параметри столу:
· Маса (нетто) – 14 кілограм
· Максимальне навантаження близько 250 кілограм;
· Довжина самого столу – 185 сантиметра;
· Ширина столу - 70 сантиметрів;
· Висота регулюється до 87 сантиметрів;
· Розміри підлокітників:35х11 сантиметрів;
· Довжина підголовника – 28 сантиметрів;
· Розмір полички для рук: 42х21 сантиметрів;
· Розміри вирізу для особи вгорі: 21х11 сантиметрів, ширина низу – 6 сантиметрів.
Колір: світло-бежевий, фіолетовий.
Гарантія на стіл, підголовник 24 місяці (на оббивку столу гарантія не поширюється).
Складні столи мають марку CE, виробництво сертифіковане по системі якості ISO 9001.
Надається санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEWTEC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 250 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Обивний матеріал столу | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Особливості | Полиця-гамак для рук |
| Підголовник | Знімний, Регульований |
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Товщина подушки робочої поверхні | 40 мм |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Довжина столу | 1850 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 870 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 620 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
- Ціна: 5 500 ₴












