Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Педикюрне крісло TOP JETTA
Виробництво : Китай
Особливості:
Основна перевага цієї моделі-це регулювання нахилу спинки, висувний підголовник, а також дуже зручна посадка.
Регулювання висоти проводиться за допомогою гідропідйомника.
Регулювання підставки по висоті дозволяє підібрати для людини будь-якого зростання оптимальне положення, в якому нога не буде затікати.
А чим зручніше розташується Ваш клієнт — тим легше і зручніше буде працювати!
Колір : xthysq, бежевий, срібло
Габаритні розміри:
― довжина: 120 см;
― ширина: 55 см;
― висота: 104-109 см;
Розміри упаковки: 102х72х78 см
Вага нетто: 40 кг
Вага брутто: 55 кг
Гарантія 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Підставка для ванночки |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Гідравлічний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | пневматичний |
| Тип підніжної частини крісла | Підставка-пуф для однієї ноги |
| Функціональні підлокітники | нерегульовані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 1090 мм |
| Довжина крісла | 1200 мм |
| Ширина крісла | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Тип крісла | Крісло-кушетка |
- Ціна: Ціну уточнюйте







