Стіл манікюрний Beauty compact
Виробництво: Україна
Особливості:
Оригінальний манікюрний стіл Beauty compact, у виготовленні якого використовуються тільки високоякісні матеріали і комплектуючі.
- стільниця виконана з ДСП ;
- колір в наявності білий, під замовлення на вибір;
- з трьома висувними ящиками і однією полицею;
- телескопічні направляючі повного висунення;
- скляна надбудова з загартованого скла для лаків з двома поличками;
- використовується протиударна кромка;
- откручивающаяся ніжка;
Стіл можливий як правосторонній, так і лівобічний.
Габаритні розміри:
- висота 73 см (до стільниці) + надбудова -20 см;
- довжина 110 см в розкладеному вигляді / 40 см в зібраному;
- глибина 50 см;
Можлива додаткова комплектація:
- металеві прогумовані колеса для зручного переміщення;
- замок на скриньку;
- комплектація розетками;
В наявності в білому кольорі.
Кольоровий корпус, кольорові фасади та додаткова комплектація під замовлення. Термін виготовлення 5-7 робочих днів.
Гарантія 12 місяців. Післягарантійне обслуговування.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Особливості | Підставка під лаки |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Матеріал опори | Метал |
- Ціна: Ціну уточнюйте











