Педикюрне крісло 8185, (3 мотори)
Виробництво: Китай
Особливості:
Педикюрне крісло 8185 - незамінний інструмент для професіоналів у сфері подології, педикюру та косметології. Якщо ваша мета – підвищити ефективність роботи та забезпечити клієнтам максимальний комфорт, це крісло стане вашим ідеальним помічником.
Багатофункціональність крісла-кушетки 8185 робить його чудовим вибором для салонів краси, косметологічних кабінетів та СПА-центрів. Регулювання спинки, сидіння та висувних секцій ножів дозволяють налаштувати крісло для проведення різних процедур, забезпечуючи клієнтам високий рівень зручності.
Електропривод та пульт управління спрощують процес роботи – крісло легко налаштовується натисканням кнопки, що економить час та сили майстра. Це дозволяє приділяти більше уваги якості послуг.
Міцний металевий каркас гарантує довговічність та стійкість. Це надійна інвестиція, яка прослужить довгі роки. Функція нахилу до 180 градусів робить крісло універсальним та розширює можливості для проведення різноманітних процедур, що дозволить вам запропонувати клієнтам ширший спектр послуг.
Переваги:
- 3 мотори;
- електричне регулювання висоти;
- електричне регулювання кута нахилу спинки;
- електричне регулювання кута нахилу кушетки;
- пневматичний кут нахилу ножної частини;
- кут нахилу піхви секцій регулюється пневматично;
- ножні секції розводяться в сторони механічно;
- оббивка із високоякісного полівінілхлориду.
Розміри:
- довжина: 185 см;
- ширина: 58 см (83 см);
- висота: 58-81 см;
- кут нахилу спинки до 80 °;
- кут нахилу кушетки до 180 °;
- кут нахилу ножної частини до 90 °;
- ножні секції розлучаються до 90°;
- подовження ножної частини: 0-12 см;
- підлокітник: 0-180 °;
- допустиме навантаження: 200 кг.
Колір: білий.
Гарантія 12 місяців.
| Поставити запитання щодо товару | |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | пневматичний |
| Спосіб регулювання спинки | електричний |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 810 мм |
| Довжина крісла | 1850 мм |
| Ширина крісла | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 3 електромотори |
| Тип крісла | Крісло-кушетка |
- Ціна: Ціну уточнюйте












