Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарське крісло Barber Carlos
Виробництво: AYALA, Польща
Перукарське крісло Barber Carlos від легендарного бренду AYALA виготовлене з урахуванням усіх необхідних вимог. Оскільки відвідувачі барбершопа проводять більшу частину часу саме у кріслі, воно має бути не лише функціональним, а й комфортним.
Крісло встановлено на хромований металевий диск, а гідравлічний витяг дозволяє регулювати його висоту. Посилена гідроколона витримує значні навантаження, має чорну накладку, диск - хромований. Максимальну зручність клієнта забезпечують підлокітники, підголівник та підніжка.
Технічні характеристики:
- оббивка: шкірозамінник;
- підлокітники: хромовані металеві з оббивкою зі шкірозамінника;
- підніжка: алюмінієва;
- основа: хромована металева;
- гідравлічний витяг;
- підголівник: регульований;
- посилена гідроколона.
Розміри:
- висота: 108-122 см;
- ширина: 72 см;
- глибина: 115-150 см;
Колір: чорний
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ayala |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Підголовник, Блокування обертання крісла, Підставка для ніг, Ножна педаль |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 720 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 1080 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 1220 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: 59 280 ₴






