Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарня візок M-3011B
Виробництво: Китай
Особливості:
Багатофункціональна перукарня візок M-3011B стане надійний помічником майстра. Завдяки 5 ящиків, можна розмістити всі необхідні інструменти і аксесуари. Навісні полички забезпечать комфорт у роботі.
- каркас чорний метал;
- 2 навісні панелі з отворами для чаш і гребінців;
- ящики пластик;
- колір чорний;
- 5 висувних ящиків;
- тримач для фена;
- боковини закриті;
Габаритні розміри: д 29 х ш 36 х 92h
Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meishida |
| Країна виробник | Китай |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Бічні панелі для аксесуарів і косметики |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип візка | закрита |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Полиці | пластик |
| Ящик (висувний) | пластик |
- Ціна: Ціну уточнюйте













