Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарня візок Pomocnik CAPRI Black
Виробництво : Польща
Особливості:
Перукарня візок Pomocnik CAPRI Black відрізняється практичністю і функціональністю, а також має стильний дизайн, який допоможе їй гармонійно вписатися в інтер'єр будь-якого салону. Візок зроблена з міцного пластику, оснащена п'ятьма висувними ящиками, боковими полицями для аксесуарів, а також має тримач для фена.
Технічні характеристики:
- ширина 49 см
- глибина 38 см
- висота 88 см
Колір: чорний
Гарантія 12 місяців
Доставка 5-7 днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Тримач для фена, Бічні панелі для аксесуарів і косметики |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип візка | закрита |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Пластик |
| Полиці | пластик |
| Ящик (висувний) | пластик |
- Ціна: Ціну уточнюйте










