Перукарська мийка Cheap Olimp white

Перукарська мийка Cheap Olimp white
Виробництво: Velmi
Особливості:
Перукарська мийка Cheap Olimp white — одна з найпопулярніших моделей на ринку України на сьогоднішній день.
Компактна модель, яка не займає багато місця, підходить для невеликих приміщень.
Різні варіанти керамічної раковини з регулюванням кута нахилу, дозволяють проводити процедуру миття волосся з максимальним комфортом і для клієнта, і для майстра.
У виготовленні використовуються якісні польські комплектуючі.
Надійна металева станина захищена від впливу вологи тришаровим покриттям.
Набір професійної сантехніки входить до комплектації.
Просторе крісло зі зручним рівнем підлокітників обшито якісною та практичною екошкірою.
Виготовляємо на замовлення в будь-якому кольорі оббивки, що дає можливість створення унікального інтер'єру у вашому салоні або перукарні.
Дивитися колірну палітру екошкіри
У стандартній комплектації глибока кераміка New York (може бути чорного або білого кольору), це значно полегшить роботу з довгим волоссям.
Габаритні розміри:
- ширина: 63 см;
- висота: 96 см;
- довжина: 110 см.
Термін виготовлення 10-14 днів.
Гарантія 12 місяців, післягарантійне обслуговування. Сервісний центр.
З цією мийкою Ви можете придбати крісло перукарське Olimp для створення колекції меблів в одному стилістичному рішенні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Бічне |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 110 см |
| Ширина мийки перукарні | 63 см |
| Висота перукарської мийки | 96 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Заднє, Нижнє, Бічне |
| Кераміка | Кераміка New york (біла/чорна) |
- Ціна: 22 947 ₴










Відправка з 26 травня 2026
