Косметологічна електрична кушетка 2217А (1 мотор)

Косметологічна електрична кушетка 2217А (1 мотор)
Виробництво: Китай
Особливості:
Педикюрно-косметологічна кушетка 2217A - сучасна та зручна модель з роздільними ногами, що ідеально підходить для педикюру, візажу, нарощування вій та різних косметологічних процедур. Кушетка 2217A складається з трьох секцій, забезпечуючи високий рівень комфорту та ефективності. Регулювання висоти здійснюється легким рухом електроприводу, забезпечуючи точне становище.
Верхня частина кушетки обладнана зручним отвором для обличчя, що закривається знімною подушкою для максимального комфорту. Нижня частина є роздільними ногами з механічно регульованими п'яточками, що забезпечують стабільну підтримку. Регулювання висоти верхньої та нижньої частин здійснюється пневматичними підйомниками, забезпечуючи зручність та плавність рухів.
Додатковий комфорт забезпечують знімні підлокітники, що дають змогу вибрати оптимальне положення під час процедур. Тримач для одноразового простирадла покращує організацію робочого простору та забезпечує гігієнічність процедур.
Технічні характеристики:
- 1 електромотор – для регулювання висоти;
- дистанційний пульт керування;
- регулювання кута нахилу спинної частини – за допомогою газліфта;
- регулювання ніжок – за допомогою газліфта;
- знімна подушка для голови;
- отвір для особи;
- знімні підлокітники;
- роздільні ніжки із висувними підставками під п'яти;
- тримач для одноразових простирадл!
- основа: металева, забарвлена білою порошковою фарбою;
- оббивка: поліуретанова шкіра.
Габаритні розміри:
- висота: 59-81;
- ширина (без підлокітників): 61см;
- ширина (з підлокітниками): 82см;
- довжина кушетки: 172см;
- довжина кушетки з висунутою підставкою під п'яти: 180см.
Колір: білий, чорний матовий.
Гарантія 12 місяців
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 1 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Максимальна висота | 810 мм |
| Мінімальна висота | 590 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість електромоторів | 1 електромотор |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: 37 838 ₴






