Масажно-косметологічна кушетка 2248BY.H з підігрівом (4 мотори)

Масажно-косметологічна кушетка з 4-ма електроліфтами 2248BY.H з підігрівом
Виробництво: Китай
Особливості:
Масажно-косметологічна кушетка з 4-ма електроліфтами 2248BY.H з підігрівом – це висококласне обладнання, що забезпечує комфорт та зручність як для майстра, так і для клієнта. У даній моделі присутні сучасні якісні матеріали, а також регулювання кута нахилу та висоти, має стильний дизайн.
Кушетка має міцну основу, виготовлену з металевої конструкції, яка зверху закрита декоративним пластиковим кожухом. Покриття кушетки виготовлено з високоякісної поліуретанової шкіри, яка схожа на натуральну шкіру, але перевершує її в деяких фізико-механічних властивостях. Поліуретанова шкіра має мікроскопічні пори, що робить її міцною, пружною і "дихаючою", а також захищає від вологи та масла, а її стійкість до температурних змін гарантує довгий термін служби.
Кушетка обладнана чотирма електроліфтами, що дозволяють регулювати висоту крісла, кут нахилу спинки та сидіння, а також ножної частини. Вона також може розкладатися в горизонтальне положення, що робить її ідеальним вибором для проведення масажних процедур.
Підлокітники автоматично опускаються вниз у горизонтальному положенні. У підголівнику є отвір для обличчя, який використовується під час масажу і закривається подушкою, коли він не потрібний.
Також кушетка має ручне регулювання підголівника та крайньої ножної подушки.
Технічні характеристики:
- 4 електромотори
- регулювання висоти кушетки;
- регулювання кута нахилу крісла;
- регулювання кута нахилу спиною частини (розкладається горизонтально);
- регулювання кута нахилу підніжки;
- дистанційний пульт керування;
- підігрів;
- висувна підставка під стопи;
- підголівник регулюється;
- знімна подушка;
- отвір для особи;
- металева база у пластиковому кожусі;
- оббивка: поліуретанова шкіра;
Колір: білий.
Розміри (ДхШхВ): 200 * 63 * 66-91 см.
Розміри в упаковці: 130 * 66 * 70 см;
Вага: 90 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 4 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | цілісна, регулюється кут нахилу |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Максимальна висота | 910 мм |
| Мінімальна висота | 660 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 4 електромотори |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Підігрів | З підігрівом |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: 86 240 ₴




