Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний стілець для візажу Apolo 10 wenge
Виробництво: Україна
Особливості:
Мобільний, компактний та легкий – ось таким є складний стілець для візажу Apolo Wenge. Розроблена українськими виробниками модель ідеально підходить для візажистів, які працюють на виїздах, гримерках, салонах краси, кіностудіях або в домашньому та робочому інтер'єрі.
Каркас стільця виготовлений із міцного дерева, а сидіння виконане із високоміцної бавовняної тканини. Це гарантує надійність та комфорт під час використання.
Стілець здатний витримувати навантаження до 150 кг, забезпечуючи безпеку та стабільність.
Складаний стілець для візажу Apolo Wenge - ідеальний вибір для професіоналів, які цінують зручність, якість та елегантний дизайн.
Характеристики:
- Виготовлений із масиву ясена - 100% натуральний матеріал;
- Матеріал виготовлення спинки та сидіння - високоміцна бавовняна тканина;
- Передбачено можливість зміни матеріалу;
- Конструкція, що складається, забезпечить зручне переміщення;
- Стілець оснащений довгою підніжкою, на якій можна розташувати ноги;
- Максимальна вага користувача: 150 кг;
- Вага випорожнення: 8 кг;
- Колір каркасу: темно-червоний;
- Колір: чорний;
Розміри:
- Висота: 1140 мм
- Висота до рівня сидіння: 730 мм;
- Ширина з підлокітниками: 610 мм;
- глибина: 400 мм;
- Ширина сидіння: 550 мм;
- Глибина сидіння: 400 мм;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База стільця | стандартна (4 ніжки) |
| Особливості | Наявність спинки, Наявність підлокітників, Комплектація підніжкою |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | натуральне дерево |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 730 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 730 мм |
| Глибина сидіння | 400 мм |
| Ширина сидіння | 550 мм |
| Ширина стільця | 610 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте







