Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа для манікюру LED+UV T4, 160W
Виробництво: Китай
Особливості:
Професійна лампа підвищеної потужності 160 Вт для манікюру призначена для використання у салонах краси. Діоди Dual led дозволяють працювати з гібридними гелями, гель-лаками, LED, UV матеріалами.
Технічні характеристики:
- потужність: 160 Вт;
- 54 діоди;
- зниження потужності;
- сенсор;
- таймер.
Колір: білий.
Гарантія 1 місяць
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер |
| Кількість світлодіодів | 54 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 90 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 160 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 117 мм |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 928 ₴







