Перукарське крісло Barber Quadro

Перукарське крісло Barber Quadro
Виробництво: Velmi, Україна
Особливості:
Неперевершена зручність продуманої до найдрібніших деталей конструкції, бездоганне виконання та універсальний дизайн крісла Barber Quadro дозволяє моделі легко вписатися в інтер'єри салонів краси, створених з урахуванням останніх модних тенденцій.
Крісло виготовлене з високоякісних матеріалів та комплектуючих європейського виробництва, має високі показники надійності та ідеально підходить для використання у приміщеннях з активною відвідуваністю. Матеріал основи не боїться інтенсивних навантажень та агресивного впливу корозії та хімічних речовин.
Висота крісла регулюється гідравлічним підйомником за допомогою педалі, а поворотний механізм із функцією блокування крісла робить цю модель максимально зручною як для майстра, так і для клієнта.
Оббивка виконана з якісної та зносостійкої еко-шкіри 1-ї категорії чорного кольору (зносостійкість 70 000 - 100 000 циклів за тестом Мартіндейла), яку легко мити та дезінфікувати будь-якими засобами для чищення.
До основних переваг даної моделі, які забезпечують широкий попит, можна віднести наступні:
- простота і функціональність;
- надійний гідравлічний підйомник для регулювання висоти;
- хромована підніжка;
- плавне регулювання кута нахилу спинки;
- регульований підголовник;
- металеві підлокітнікі з м'якими накладками з еко-шкіри.
Габаритні розміри:
- ширина: 63 см;
- глибина: 64 см;
- висота: 90 см.
Виготовляється з високоякісних комплектуючих.
Колір виробу можна вибрати з широкої палітри наданих зразків.
Терміни виготовлення 10 - 14 робочих днів.
Гарантія 12 місяців та післягарантійне обслуговування. Сервісний центр
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Ножна педаль, Підголовник, Підставка для ніг |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 630 мм |
| Глибина крісла | 640 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підлокітник | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: 20 332 ₴










Відправка з 19 квітня 2026
