Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик майстра Robi Star
Виробництво: Україна
Особливості:
Стільчик майстра Robi Star – це гармонійне поєднання функціональності, комфорту і стильного дизайну. Стільчик встановлений на хромоване пятилучье, має коліщата для мобільності. Оббивка стільця виконана з м'якої екошкіра, прикрашеної стразами, що зробить його стильним елементом інтер'єру у Вашому салоні.
Технічні характеристики:
- регулювання висоти на пневматичному приводі
- обертання на 360 градусів
- глибина - 40 см
- висота спинки - 27 см
- ширина сидіння - 45 см
- мінімальна висота сидіння - 39 см
- максимальна висота. сидіння - 52 см
Колір: на вибір
Гарантія на товар 6 місяців
Термін виготовлення 15 робочих днів.







| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 520 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 390 мм |
| Ширина сидіння | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка стільчиків | штучна шкіра |
| Колір бази стільця | Хром |
- Ціна: 4 515 ₴













