Клімазон Ceriotti МX 3900 Digital на штативі
Виробництво: Ceriotti, Італія
Особливості:
Компанія CERIOTTI відома по всьому світу як найкращий виробник обладнання для перукарень та салонів краси. Надійність, висока якість продукції та використання передових технологій вже багато років допомагають компанії зберігати лідируючі позиції на світовому ринку. Обладнання CERIOTTI — це створення неповторного стилю в інтер'єрі сучасних салонів, зручності для клієнтів та для роботи майстрів.
Окрім обладнання компанія CERIOTTI виробляє електричні прилади для салонів краси: стерилізатори, сусуари, клімазони.
Клімазони — сушуари нового покоління, — дуже популярні в даний час. На відміну від звичайних сушуарів, клімазони відрізняються досконалішим способом передачі тепла — за допомогою хвиль інфрачервоного випромінювання, що скорочує процес впливу різних препаратів приблизно вдвічі. Клімазон застосовується не тільки для сушіння волосся, а ще для прискорення перманенту та фарбування, для проведення лікувальних процедур та посилення впливу лікувальних препаратів.
Клімазон МX 3900 digital — це сучасний must-have апарат, найновіша модель від італійської торгової марки професійного обладнання Ceriotti, який майже вдвічі зменшує час дії хімікатів та барвників на волосся.
Модель МX 3900 Ceriotti має модернізований функціонал, електронну клавіатуру, за допомогою якої вводяться параметри, що забезпечують правильний перебіг процесів.
Клімазон МX 3900 для салонів та перукарень поєднує в собі функції сушуара та клімазону, працює безшумно, що забезпечить зручну роботу майстрів салонів краси.
Технічні характеристики:
- 11 автоматичних програм;
- вбудований цифровий контроль температури;
- таймер;
- електронний контроль випромінювання;
- контроль та регулювання повітряного потоку;
- інфрачервоні лампи 5шт;
- швидкість 3300 за хв;
- потужність: 1250 Вт;
- електроживлення: 220-240 В, 50-60 Гц.
Розміри:
- довжина: 67 см;
- ширина: 60 см;
- висота: 57 см;
- вага: 11 кг.
Колір білий.
Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ceriotti |
| Країна виробник | Італія |
| Вид перукарського обладнання | Климазон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість інфрачервоних ламп | 5 шт. |
| Потужність | 1250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Таймер, Терморегулятор |
| Способи установки | Підлоговий |
| Функції перукарського обладнання | Доглядаючі процедури, Забарвлення, Завивка, Сушка |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага (кг) | 11 |
- Ціна: 66 560 ₴








