Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарня візок M-3011A
Виробництво : Китай
Опис:
Мобільний візок М-3011А , виконана з якісного пластика, на прогумованих тихохідних колесах, напівзакритого типу. Візок ідеально підійде для невеликої перукарні або в цілях економії місця.
Тролес М-3011А оснащений п'ятьма висувними ящиками з роздільниками і двома навісними, бічними панелями з отворами для чаш і брашингов.
Технічні характеристики:
- каркас метал сріблястий;
- ящики пластик;
- колір-сірий;
- 5 висувних ящиків;
- боковини закриті;
- 2 навісні панелі з отворами для чаш і гребінців;
- прогумовані коліщата;
Габаритні розміри: 35(49)х37х92һ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meishida |
| Країна виробник | Китай |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Бічні панелі для аксесуарів і косметики |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип візка | закрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Полиці | пластик |
| Ящик (висувний) | пластик |
- Ціна: Ціну уточнюйте







