Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарня візок M-3016A
Виробництво : Китай
Опис:
- каркас сріблястий метал;
- ящики пластик;
- колір сріблястий;
- 3 висувних ящика;
- тримач для фена;
- утримувач для пляшок;
- боковини закриті;
- 2 навісні панелі з отворами для чаш і гребінців;
Габаритні розміри: 43,5х38х94һ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meishida |
| Країна виробник | Китай |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Тримач для фена, Мисочка для фарби, Тримач для фольги, Бічні панелі для аксесуарів і косметики, Утримувач для пляшок |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Ящик (висувний) | пластик |
- Ціна: Ціну уточнюйте









