Анатомічна кушетка Obsession для лашмейкерів та бровістів
Різні кольори

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анатомічна кушетка Obsession для лашмейкерів та бровістів
Виробництво: Velmi, Україна
Особливості:
Новий товар. Опис очікується.
Габаритні розміри:
- Довжина: 150 см;
- Ширина: 70 см;
- Висота: 80 см;
Термін виготовлення 10-14 днів.
Гарантія 12 місяців.
У нас Ви можете замовити інші вироби колекції Obsession , для оформлення свого інтер'єру в єдиному стилі та кольоровій гамі.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Підголовник | Не передбачений |
| Спосіб регулювання висоти | не регулюється |
| Спосіб регулювання подножной частини | не регулюється |
| Спосіб регулювання спинної частини | не регулюється |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Максимальна висота | 800 мм |
| Мінімальна висота | 800 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Особливості | анатомічна форма, подушка в комплекті |
| Функціональні підлокітники | Немає |
- Ціна: 11 138 ₴









Відправка з 18 квітня 2026
