Стільчик для візажу Visagiste

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик для візажу Visagiste
Виробництво: Velmi, Україна
Особливості:
Стільчик для візажу Visagiste поєднує в собі стильний дизайн, комфорт, елегантність і практичність. Відмінно гармонує з сучасними і затишними інтер'єрами.
Базою стільця служить чорний матовий диск зі зручною підніжкою. Сидіння обертається на 360 градусів. Висота регулюється пневматичним підйомником.
Крісло може бути оббите м'якою велюрової тканиною або практичною зносостійкої екошкірою, за Вашим бажанням. Різноманітна колірна гамма оббивок дозволить виготовити стільчик в будь-якому потрібному відтінку.
Габаритні розміри:
- ширина: 50 см;
- глибина: 50 см;
- висота: 90 см;
- висота сидіння: 55-85 см.
Термін виготовлення 7-10 днів.
Гарантія 12 місяців.
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Барний стілець |
| Підставка для ніг | Так |
| Колір оббивки | на вибір |
| Призначення | Для дорослих |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 900 мм |
- Ціна: 8 531 ₴




Відправка з 05 травня 2026
