Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка ― пилосос для манікюру
Виробництво: Південна Корея
Особливості:
Пилосос (витяжка) для манікюру, який предназанчен для збору пилу при нарощуванні, а також корекції нігтів.
Манікюрний пилосос з миючим верхнім покриттям.
У комплекті з витяжкою йде 2 змінних мішечка для пилу.
Кольори: молочний, срібло, рожевий, бордовий, білий, золото
Габарити: 20*24*12h див.
Потужність 30 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність фільтра від пилу | Ні |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 20 см |
| Технічні характеристики | |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір решітки | Металік |
- Ціна: Ціну уточнюйте






