Щітка для особи з сотами Blossom Honeycomb Body
Виробництво : Homedics
Стільниковий щітка Blossom Honeycomb Body забезпечує комфортну і ефективну процедуру з очищення шкіри обличчя від забруднень, себума, пилу і залишків макіяжу. Запатентований м'який силікон має стільникову структуру, відмінно зберігає воду і зволожує шкіру під час щоденного очищення і масажу. Завдяки високочастотної звукової вібрації можна ніжно масажувати шкіру. Прилад має функцію підбадьорливого масажу для зняття втоми і відновлення пружності і свіжого кольору шкіри. Підходить для всіх типів шкіри.
Особливості:
Щітка виготовлена з якісного силіконового покриття, що забезпечує повну водонепроникність. Наконечником загостреної форми легко очищати будь-які зони обличчя.
- Стільниковий пензлик розроблена з інноваційної технології для утримання найбільшої кількості вологи для глибокого зволоження шкіри під час процедури.
- Для одержання рясної піни досить крапнути на щітку невелику кількість улюбленого засобу.
- Зарядка щітки відрізняється простотою і високою ефективністю, здійснюється через USB, в комплекті є водонепроникний кабель. Для проведення 500 процедур вистачає одного заряду акумулятора.
- Корпус стільникового щітки водонепроникний, її можна використовувати під час прийняття ванни чи в душі.
- Компактність і легка вага щітки дозволяють носити її з собою в сумочці.
Характеристики:
- Розміри: 6,3 х 3,5 х 10,5 см;
- Живлення: USB (тільки зарядка);
- Номінальна потужність: 1,6 Втч;
- Вага: 0,2 кг;
- Час роботи: 500 хвилин (при найнижчій вібрації);
- Час зарядки: 2 години.
Подаруйте собі гідний догляд за шкірою, придбайте силіконову щітку для вмивання Blossom. Вдалих покупок!
Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HoMedics |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Область застосування | Обличчя, Область декольте, Шия, Губи |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага апарату | 0.2 кг |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | вологозахищений корпус |
- Ціна: Ціну уточнюйте







