Робоче місце 182

Робоче місце 182
Виробництво: Україна
Особливості:
Робоче місце 182 — яскрава модель, яка відрізняється своїм зовнішнім виглядом і цікавим дизайном, відмінним від аналогічних моделей.
В основі міцний металевий каркас, покритий порошковою фарбою, що гарантує безпеку та надійність у щоденному використанні.
Кругле велике дзеркало, діаметром 60 см, забезпечує максимальний комфорт і зручність, як для майстра, так і для клієнтів.
Дана модель облаштована висувною ємною скринькою та стільницею, які дають можливість тримати і зберігати все приладдя, прилади, аксесуари та косметичні засоби завжди під рукою та в легкому доступі.
Технічні характеристики:
- Матеріал каркаса: метал;
- Покриття: порошкове покриття;
- Матеріал стільниці: ламінований ДСП.
Габаритні розміри:
- Довжина: 64 см;
- Ширина: 40 см;
- Висота: 144 см.
Колір каркаса: під замовлення.
Габаритні розміри можуть бути змінені індивідуально.
Під замовлення. Термін виготовлення 15 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1440 мм |
| Глибина | 640 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус робочого місця | метал |
| Основа дзеркала | метал |
| Рама дзеркала | метал |
| Стільниця | ДСП |
- Ціна: 14 645 ₴







Відправка з 09 червня 2026

