Лампа для манікюру LED+UV Sun 3, нового покоління з кварцовими діодами, 48W
Виробництво: Китай
Особливості:
Лампа для манікюру LED+UV Sun 3, нового покоління з кварцовими діодами, 48W швидко сушить нігті, надійна в роботі і має красивий і стильний дизайн. Середній час затвердіння складає 30-60 секунд для LED-лаків, і 5-30 сек для гель-лаків. Лампа має знімне дно, що дозволяє використовувати її для педикюру. Світлодіодний світло в лампі забезпечують 39 світлодіодів, які розраховані на 50 000 годин роботи без додаткового ремонту.
UV Led лампа для маникюра SUN 3 имеет защиту от перегрева лампы и преждевременного выхода диодов из строя. В лампе установлен датчик движения, а именно лампа начинает сушить, когда Вы поднесли руку. Лампа для маникюра SUN 3 позволяет комфортно проводить сушку ногтей сразу на обоих руках, аккуратно сложив их друг на друга, тем самым экономит время мастера.
- Дисплей: LCD DIGITAL DISPLAY;
- Мощность: 48 и 24 Ватт;
- Рабочие режимы: 99 секунд по умолчанию и таймерный на 10, 30, 60 секунд;
- Работоспособность: 50 000 часов;
- Сьемное дно;
- 39 светодиодов;
- Smart 2.0 - це захист від перегріву лампи і передчасного виходу діодів з ладу;
- Датчик руху;
- Розмір 150 х 155 х 65 мм;
Комп лектация: LED лампа, кабель з блоком живлення, інструкція, гарантія.
Гарантія 3 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.05 кг |
| Вид обладнання | УФ CCFL+LED лампа |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Висувне дно, Таймер |
| Кількість світлодіодів | 39 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 50 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 298 ₴













