Педикюрне крісло кушетка 246Т
Топ продажів

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Педикюрне крісло 246Т
Виробництво: Китай
Особливості:
Педикюрне крісло 246Т - функціональна модель, з можливостями дорого крісла.
Відмінною особливістю від аналогічних крісел в цьому сегменті, служить регулювання ножної частини з опцією опускання під кутом 85про .
- Частина стопи висувається максимум на 15 див.
- Знімні відкидні підлокітники.
- Знімний підголовник
- Надійний металевий каркас з фіксованою висотою.
- Надійний наповнювач поліуретан - гарантує тривалу експлуатацію
- Регулювання спинної частини
- Регулювання ножної частини
- Оббивка - вінілкожа
Крісло можна використовувати як для косметології, так як розкладання в горизонтальне положення.
Надійне обладнання, яке буде служити Вам довгі роки.
Технічні характеристики:
- основа металева;
- кут підйому спинки від 0 до 85° (механічний);
- кут опускання ножної частини від 0 до 85° (механічний);
- частина стопи висувається max на 15 см;
- підлокітники: знімні;
- підголовник: знімна;
- отвір для особи;
- максимальне навантаження: 200 кг;
Розміри:
- довжина: 178 см;
- висота: 72 см;
- ширина: 62 см;
Колір: білий, бежевий, чорний.
Вага нетто: 52,5 кг
Розмір упаковки: 156х67х73 див.
Вага брутто: 64,6 кг
Гарантія 12 місяців. Санітарно-гігієнічний висновок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Обертання крісла навколо своєї осі | немає |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Горизонтальне положення крісла |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Не регулюється |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина крісла | 1780 мм |
| Висота | 720 2 |
| Ширина | 620 мм |
| Довжина | 1780 12 |
| Основні | |
| Кількість секцій | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | екошкіра |
| Тип крісла | Крісло-кушетка |
- Ціна: 12 900 ₴
















