Лампа для манікюру UV LED Sun One із системою охолодження діодів

Лампа для манікюру UV LED Sun One із системою охолодження діодів
Виробництво: Китай
Особливості:
Лампа Sun One Mod by Nailtronic.LAB — це УФ LED лампа для манікюру, створена за новітніми технологіями, яка відповідає всім вимогам до професійного дизайну та корекції нігтів. Призначення лампи: затвердіння, сушіння та полімеризація всіх видів універсальних УФ/LED-затверділих гелів та гель-лаків, які чутливі до УФ у діапазоні випромінювання 365/405nm.
Основна перевага даної моделі — всі внутрішні компоненти лампи надійно захищені від перегріву та передчасного зношування деталей комплексною системою захисту. Основою всієї серії modLAMP є заводська серійна лампа (UVLED, SUNUV, JSDA), але виробник для кожної лампи модифікує та переробляє її конструкцію.
Переваги:
- Оснащена новими вентиляційними отворами, через які повітря втягується всередину лампи, що сприяє додатковому охолодженню.
- Вбудований вентилятор (або декілька), закритий захисною решіткою, витягує нагріте повітря з внутрішньої частини.
- Фірмова система управління охолодженням smartFANЕ: всередині корпусу лампи розташований термодатчик, який здійснює строгий контроль за температурою нагріву діодів та інших внутрішніх елементів. Система точно вказує, яку кількість охолодженого повітря потрібно подати у випадку інтенсивного навантаження, тоді вентилятор обдування працює на максимальній швидкості. Якщо лампа працює при невеликому навантаженні, то вентилятор плавно переходить на менші обороти до повної зупинки.
- Термодатчик автоматично подає сигнал вентилятору час вмикання та охолодження лампи.
- Діоди рівномірно випромінюють світло, без миготіння.
- Лампа безпечна в роботі завдяки передовій системі smartFANЕ.
Лампа SUN ONE Mod by Nailtronic.LAB ідеально підходить для салонів краси та майстрів з активною відвідуваністю завдяки безперервній роботі з якісним результатом.
Технічні характеристики:
- кількість світлодіодів: 30 шт.;
- режим роботи: 120 секунд за замовчуванням та таймер на 5, 30, 60 сек;
- потужність: 48W та 24W;
- датчик руху;
- дно на магнітах.
Розмір лампи: 20*15,5*10 см;
Колір: білий
Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | LED лампа |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Висувне дно, Таймер |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 120 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 156 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Ні |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 110-240 |
- Ціна: 2 999 ₴







