Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кушетка косметологічна електрична 2017-1.
Виробництво : Китай
Новий товар, опис очікується.
Технічні характеристики:
- 4 електромотори
- ручний пульт управління;
- регулювання за висотою з допомогою електроприводу;
- отвір для особи з подушкою-заглушкою;
- регулювання спинки за допомогою електроприводу;
- металеве підставу кушетки закрито пластиком;
- оббивка - якісний кожзам.
Розміри:
- Довжина 200-210 см;
- Ширина без підлокітників 60 см, з підлокітниками 90 см;
- Висота 69-98 см;
- Ширина сидіння 62 см;
- Глибина сидіння 50 см;
- Довжина подножной частини 60 див.
Колір: білий
Максимальне навантаження 150 кг
Гарантія 12 місяців.
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 4 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Подушка-заглушка, Виріз для обличчя |
| Підголовник | Нерегульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний |
| Тип підніжної частини | регульована по довжині, цілісна |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Довжина | 2100 мм |
| Максимальна висота | 980 мм |
| Мінімальна висота | 690 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 4 електромотори |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








