Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кушетка педикюрно-косметологічна 273Е-2
Виробництво : Китай
Шикарна педикюрно-косметлогическая кушетка 273E-2 Premium class, яка дозволить перевести обслуговування на новий рівень.
Багатофункціональна, плавне регулювання здійснюється за рахунок 4 електромоторів за допомогою пульта управління.
Знімні підлокітники декоровані накладками з натурального дерева.
Оббивкою служить поліуретанова шкіра, що відрізняються гарною еластичністю і пружністю поверхні. Це створює ортопедичний ефект і додаткову зручність при отриманні салонних процедур.
Технічні характеристики:
- оббивка — якісний кожзам (PU);
- регулювання висоти кушетки з допомогою електроприводу;
- регулювання спинки за допомогою електроприводу,
- регулювання кожної ноги окремо
- 4 електродвигуна
- ручний пульт управління;
- виріз для особи не закривається;
- знімні підлокітники з дерев'яними накладками;
- металеве підставу кушетки закрито пластиком;
- колір білий;
Розміри:
- Довжина 205 см;
- Ширина без підлокітників 65 см;
- Ширина з підлокітниками 80 см;
- Висота 65-80 см;
Гарантія 12 місяців
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 4 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Підголовник | Нерегульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний |
| Тип підніжної частини | дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | регульовані, знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 2050 мм |
| Максимальна висота | 800 мм |
| Мінімальна висота | 650 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 4 електромотори |
| Особливості | Без додаткових особливостей |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте









