Педикюрно-косметологічне крісло 864
Виробництво: Китай
Особливості:
Педикюрно-косметологічне крісло 864 ― популярна і затребувана модель.
Кресло идеально подходит для косметологических процедур, педикюра, а также наращивания ресниц, депиляции. При использовании данного кресла для педикюра ― обязательно наличие подставки под ванночку (подиум), для удобного замачивания ног клиента.
Трех – секционное педикюрно – косметологическое кресло с раздельными подножками и выдвижными подушками для стоп, регулируемым подголовником и подлокотниками.
Педикюрно ― косметологическое кресло-кушетка раскладывается от положения «сидя» до горизонтального положения, регулировка положений осуществляется механически.
Підстава кушетки (база) — якісна металоконструкція, забарвлена порошковою фарбою білого кольору.
Оббивка крісла ― якісний кожзам.
Габаритні розміри: 63*183*63h
Колір: чорний, бежевий SPA, кремовий, чорний матовий.
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Обертання крісла навколо своєї осі | немає |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Горизонтальне положення крісла |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Не регулюється |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 630 мм |
| Довжина крісла | 1830 мм |
| Ширина крісла | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Тип крісла | Крісло-кушетка |
| Колір оббивки | Кремове |
- Ціна: Ціну уточнюйте





