Педикюрно-косметологічна кушетка ZD-802AFM
Виробництво : Китай
Особливості:
Педикюрно-косметологічна кушетка ZD-802AFM підійде для різних процедур в умовах салону краси або косметологічного кабінету.
Кушетка досить функціональна – складається з трьох секцій, висота яких може регулюватися залежно від кожної процедури та побажань клієнта.
Регулювання нахилу відбувається механічно, але саму висоту кушетки при цьому міняти не можна.
У верхній частині кушетки є отвір для особи, яке можна легко закрити знімною подушкою. Нижня частина оснащена роздільними ногами з висувними пяточками, що буде особливо зручно для педикюру.
Належний комфорт забезпечить пінополіуретановий шар товщиною 10 см, а також знімні підлокітники. Кушетка обтягнута якісним шкірзамінником, який можна легко обробляти деззасобами.
Основа кушетки зроблена з міцного металу і може, при необхідності, легко складатися. Поверх вона пофарбована білою порошковою фарбою.
Колір: чорний, білий
Розміри: 83 х 61 х h70;
В упакованому вигляді габарити: 96 х 39 х h67.
Вага: 27 кг
Гарантія 12 місяців






| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Обертання крісла навколо своєї осі | немає |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Горизонтальне положення крісла |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Не регулюється |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 700 мм |
| Довжина крісла | 830 мм |
| Ширина крісла | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Тип крісла | Крісло-кушетка |
- Ціна: Ціну уточнюйте













