Сухожарова шафа Мікростоп М1
Виробництво: Україна
Особливості:
Мікростоп М1 містить 2 набори інструментів або 1 крафтпакет.⠀
Ця модель підійде початківцям та індивідуальним майстрам, які:⠀
- працюють із 1-4 клієнтами на день;⠀
- мають у роботі 2-4 набори інструментів;⠀
- працюють з невеликою кількістю багаторазових інструментів, які потребують стерилізації;
Має механічне керування: майстер виставляє режими стерилізації вручну за допомогою ручок на панелі керування.⠀⠀
Сухожарова шафа Мікростоп М1 - лідер продажу, перша міні сухожарова шафа українського виробництва. Обладнання призначене для манікюрних інструментів.
Відрізняється від Мікростоп М1е тільки механічним управлінням.
Весь модельний ряд сухожарів Мікростоп має однакові технічні характеристики. Кожен може вибрати потрібний об'єм залежно від завантаженості салону/майстра.
Вихід на задану температуру стерилізації за 7 хвилин, економна витрата електроенергії, дозволяє одночасно стерилізувати 2 набори манікюрних інструментів (без крафт пакетів або 1 набір у крафт пакеті).
Корпус даної моделі - нержавіюча сталь, так само передбачений температурний датчик для зручного користування.
Апарат на 100% очистить прилади майстра, а головне не зашкодить інструментам. Обробка відбувається під впливом сухого гарячого повітря. Мікростоп М1 убезпечить Вас і Ваших клієнтів, оскільки знищує всіх збудників захворювань, у тому числі вірус гепатиту.
Переваги:
- Сухожарова шафа Мікростоп очищає на 100% інструмент від бактерій.
- Не псує інструменти.
- Наявність сервісного центру.
- Відповідає затвердженим МОЗ України параметрам стерилізації, що підтверджується мікробіологічним дослідженням МЛЦ МОЗ України.
- Стерилізатор Мікростоп сертифікований УкрСЕПРО – Українською державною системою сертифікації продукції.
Технічні характеристики:
- Датчик температури;
- Економна витрата електроенергії – 200 Ватт/год.
- Вміщує 2 комплекти інструментів або 1 крафт-пакет;
- Відхилення температури від заданого значення: ±1С.
- Вихід на задану температуру стерилізації – 7 хв.
- Аварійне відключення під час перегріву корпусу.
- Об'єм стерилізаційної камери: 2 літри.
- Вага: 4 кг
- Розміри: 310х200х200 мм.
- Розмір лотка для інструментів: 245*115*27 см.
- Розмір крафт пакетів: 100*200 мм.
В комплект входить:
- Сухожарова шафа Мікростоп М1.
- Знімний лоток для інструментів.
- Кільця для отримання лотка.
- Електричний кабель.
- Інструкції.
Режими стерилізації:
- 200 С – 30 хв
- 180 С – 60 хв
- 160 С – 150 хв
Гарантія 18 місяців. Післягарантійне обслуговування.
У всіх моделей мікростоп з'явилася кнопка на кришці.
- Кришка прилягає до корпусу максимально щільно. Тепер не потрібно переживати про герметичність камери і якість стерилізації. ⠀
- Ще один плюс кнопки — наліт від крафтпакетів менше осідатиме на зовнішній частині сухожара.⠀
Для стерилізації підходять інструменти з металу, скла та зі стійких до високої температури матеріалів. Ці сухожарові шафи призначені для стерилізації різної кількості інструментів для манікюру.
Відмінності між стерилізаторами Мікростоп
| Модель | Кількість наборів інструментів у крафт-пакеті | Кількість наборів інструментів без крафт пакету |
| М1/М1е | 1 | 2 |
| М1+ | 3 | 2 |
| М2 | 5 | 3 |
| М3 | 3 | 6 |
| М3+ | 9 | 6 |
| ГП-10 | 12 | 12 |
| ГП-15 | 12 | 16 |
| ГП-20 | 15 | 19 |
Мікростоп М1 отримав сертифікат відповідності українським стандартам стерилізації у 2016 році.

Дані для транспортування:
Кількість місць: 1
Розміри упаковки: 36х25х24 см.
Вага: 6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид стерилізації | Термічна |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний, Перукарський |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об`єм | 2000 мл |
| Режими роботи | Стерилізація |
| Стан | Новий |
| Стерилизуемый матеріал | Метал |
| Сфера застосування | Професійний |
| Тип | Стерилізатор |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Колір корпусу | Білий |
| Комплектація | +200 крафтпакетов |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота корпусу | 200 мм |
| Довжина корпусу | 310 мм |
| Ширина корпусу | 200 мм |
- Ціна: 8 250 ₴













