Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка адміністратора Cardinal
Виробництво : Velmi
Особливості:
Стійка адміністратора - це важливий атрибут для будь-якого салону краси. Стійка адміністратора Cardinal створить правильне перше враження про Вашому салоні. Така модель відрізняється стильним дизайном і чудово підійде до інтер'єру будь-якого приміщення.
Стійка виготовлена з високоякісного ДСП.
Габарити виробу:
- довжина 150 см
- ширина (бічна частина) 80 см
- висота 110 см
Гарантія 12 місяців
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висота стійки | 1100 мм |
| Глибина стійки | 800 мм |
| Довжина стійки | 1500 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стійка адміністратора |
- Ціна: Ціну уточнюйте





