Перукарська мийка Vinsen

Перукарська мийка Vinsen
Виробництво: Україна
Особливості:
Перукарська мийка Vinsen - це прекрасний вибір для салону краси, така модель відрізняється комфортом і стильним дизайном. Широке крісло виконано з міцної екошкіра, матеріалу, який стійкий до хімічних і механічних впливів.
Глубокая керамическая раковина белого либо черного цвета с возможностью регулировки угла наклона удобна во время процедуры.
В комплектацию входит набор сантехники производства Китай.
Итальянская сантехника + 45 €
Смотреть цветовую палитру кожзамов
Цена мойки зависит от выбора керамики:
Мойка укомплектована керамикой производства Китай;
Мойка укомплектована керамикой производства Польша;
Мойка укомплектована керамикой производства Италия;
Мойка укомплектована керамикой производства Европа;
Гарантия 12 месяцев. Послегарантийное обслуживание.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Бічне |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 120 см |
| Ширина мийки перукарні | 68 см |
| Висота перукарської мийки | 95 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Заднє, Нижнє, Бічне |
| Кераміка | Кераміка New york (біла/чорна) |
- Ціна: 24 987 ₴


Відправка з 17 травня 2026

